Şampiyon sporcular Başkan vekili Aslan'ı ziyaret etti

Şampiyon sporcular Başkan vekili Aslan'ı ziyaret etti
İpekyolu Belediyesinin destekleri ile Judo ve Bocce dalında Türkiye ve Bölge müsabakalarına katılan Fevzi Geyik İlk ve Ortaokulu öğrencileri ve okul müdürü Harun Yeşilova, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan’ı makamında ziyaret etti.

 Okul müdürü Harun Yeşilova, İpekyolu Belediyesi’nin her zaman sporun ve sporcunun yanında yer aldığına değinerek, desteklerinden dolayı Başkan Vekili Sinan Aslan’a teşekkürlerin iletti.

Başkan Vekili Sinan Aslan ise, göstermiş oldukları başarıdan dolayı okul müdürünü ve şampiyon sporcuları tek tek tebrik ederek çeşitli hediyeler verdi. Aslan, Belediye olarak, her zaman spora ve sportif etkinliklere değer verdiklerini, çeşitli spor dallarında başarılı olan okullara ve öğrencilere destek olduklarını bundan sonra da bu desteklerinin devam edeceğini dile getirdi.

Fevzi Geyik İlk ve Ortaokulu sporcuları, 17 Ocak- 19 Ocak 2020 tarihleri arasında Sivas’ta düzenlenen İç Anadolu Bölgesi Minikler Judo Turnuvası’nda Bölge Birinciliği, 2019 yılında ise Bocce ve Judo dalında Türkiye Birinciliği ve İkinciliğini kazanarak Milli Takıma girmeye hak kazanmıştı.