LİSE ÖĞRENCİLERİ ANNELERİNİ AĞLATTILAR - VAN HABERLERİ

LİSE ÖĞRENCİLERİ ANNELERİNİ AĞLATTILAR - VAN HABERLERİ
VAN HABER - Van’ın İpekyolu ilçesindeki Vestel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Anneler Günü nedeniyle düzenledikleri etkinlikte annelerini ağlattılar.
Vestel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi Eğitimcileri Bölümü öğretmen ve öğrencileri tarafından Anneler Günü nedeniyle Şişli Öğretmenevi’nde bir program düzenlendi. Okul Müdürü Fahrettin Karaca, müdür yardımcıları, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katıldığı program, slayt gösterimi, her karakterde anne ve çocukları anlatan tiyatro gösteriminin ardından şiirler okunarak müzik dinletisi sunuldu. Özellikle ‘anne’ adlı şiirin okunmasıyla veliler gözyaşlarını tutamadılar.

Duygulu anların yaşandığı etkinlikte konuşan Okul Müdürü Fahrettin Karaca, Çocuk Gelişim Bölümü öğrencileri tarafından yapılan bu etkinliğin kendisini de duygulandırdığını ve çok beğendiğini belirterek, “Bu vesileyle öğrencilerimin annelerinin ve bütün annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum. Anneler en değerli varlıklarımızdır. Onun için gençlere ve öğrencilerime şunu demek istiyorum. Annelerinizi asla üzmeyin, onları insan kaybedince çok daha iyi anlıyor” dedi.