Başkan vekili Aslan’dan şehit ailelerine ziyaret

Başkan vekili Aslan’dan şehit ailelerine ziyaret
İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, Irak'ın kuzeyinde PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu 15 Kasım 2017 yılında şehit düşen Tankçı Er Suat Surki ve Korucu Şehit Ali Ogun’nun ailelerini ziyaret ederek taziyelerini iletti.

 Ziyaretinde şehit çocuklarıyla yakından ilgilenen ve çeşitli hediyeler veren Aslan, “Şehitlik, dinimizde en yüce makamlardan biridir. Zaman zaman şehit aileleri ile bir arada oluyoruz.

Devletimiz şehit ailelerimize ayrı bir önem vermektedir. Dolayısıyla devletimizin kapısı her zaman şehit ailelerine açıktır. Devletimiz her zaman tüm imkânlarıyla şehit ailelerinin yanındadır. Şehitlerimiz canlarını bizlerin daha rahat ve huzurlu yaşamaları için feda etti. Onların çocukları ve eşleri de bize emanettir.” dedi.

Şehit Suat Surki’nin abisi Burhan Surki, “Devlet büyüklerimizin bizleri hatırlamaları ve ziyaret etmeleri bizi son derece memnun ediyor.” diyerek ziyaretinden dolayı İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekilimiz Sinan Aslan’a teşekkürlerini iletti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir