Van'da Ses Yarışması
Yayınlanma:
Van'da Ses Yarışması
![Van'da Ses Yarışması 1](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/03/189/IMG_3997.jpg)
Kıyasıya yarışın sonunda Ses yarışmasında ipi göğüsleyen Hasan Yavuz birinci olurken, Rojbin Buzova ikinci Muhammed Çınar ise 3 oldu.
![Van'da Ses Yarışması 2](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/03/189/IMG_4043.jpg)
Etkinlik öncesi kısa bir konuşma yapan Kavram Temel Lisesi Van Şube Müdürü Lokman Tekin, “Biz bugün heyecanlıyız heyecanımızın iki nedeni var. Birincisi öğrenci ve öğretmenlerimizin hazırladıkları birbirinden güzel gösterilerinin emeklerinin sonuçları, ikincisi çok değerli konuklarımız var aramızda olması bizleri fazlasıyla sevindirdi.
![Van'da Ses Yarışması 3](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/03/189/IMG_4074.jpg)
Tekin, bizler her bir insanın bir dünya olduğuna inanıyoruz onun için bugün yüzlerce dünya bir araya geldik, bütün dünyaların gücünü ideallerini, hedeflerini bir araya getireceğiz. Başta öğretmen arkadaşlarımız olmak üzere emeği geçen öğrencilerime teşekkür ediyorum.
![Van'da Ses Yarışması 4](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/03/189/IMG_4110.jpg)
Şarkı yarışmamızda yine 9 öğrenci kıyasıya yarıştı. Öğrencilerimizin Türkçe ve Kürtçe olarak seslendirecekleri birbirinden güzel şarkılar sonunda ilk 3’e jüri tarafından belirlenen öğrencilerimize seçerek ödüllerini takdim ettik, Yine öğrencilerimizin hazırladığı skeçler izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.
![Van'da Ses Yarışması 5](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/03/189/IMG_4256.jpg)
Velilerimizle öğrencilerimizin dayanışma günü olarak da düzenlediğimiz programımızda ‘Kavram Starını Arıyor’ yanı sıra Programımızda ses yarışması, tiyatro gösterisi, Bilgi yarışması, satranç turnuvası, ödül ve plaket törenimiz gerçekleştirdik, emeği geçen herkese Kavram Temel Lisesi adına teşekkürler.
![Van'da Ses Yarışması 6](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/03/189/IMG_4329.jpg)
Kıyasıya yarışın sonunda Ses yarışmasında ipi göğüsleyen Hasan Yavuz birinci olurken, Rojbin Buzova ikinci Muhammed Çınar ise 3 oldu.
![Van'da Ses Yarışması 7](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/03/189/IMG_3930.jpg)
Van Kavram Temel Lisesi tarafından ‘Sosyal Etkinlik Ödül Töreni ve Kavram Starını arıyor’ konulu ses yarışması, sosyal etkinlik ödül töreni düzenlendi.
![Van'da Ses Yarışması 8](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/03/189/IMG_3939.jpg)
Van TSO Konferans Salonunda düzenlenen programa İpekyolu ilçe milli eğitim şube müdürü Eşref Yıldız, Kavram liseleri yöneticisi Murat Çakmak okul yöneticilerinin yanı sıra okul öğrencileri ile veliler katıldı.
![Van'da Ses Yarışması 9](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/03/189/IMG_3978.jpg)
SES YARIŞMASI BİRİNCİSİ HASAN YAVUZ OLDU!
9 öğrencinin kıyasıya yarıştığı ses yarışmasının jüri üyeliğini Dengbej Kazo, Mehmet Ali Yavuz, Selin Gündoğdu ve A. Vahit Tekin yaptı.