Özalp Müftülüğü'nden Kur'an Kursları için kermes
Yayınlanma:
Özalp Müftülüğü'nden Kur'an Kursları için kermes
![Özalp Müftülüğü'nden Kur'an Kursları için kermes 1](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/05/254/kermes1.jpg)
Özalp İlçe Müftülüğü tarafından Kur'an kursları yararına kermes düzenlendi.
![Özalp Müftülüğü'nden Kur'an Kursları için kermes 2](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/05/254/kermes3.jpg)
Özalp Kaymakamlığı önünde kurulan çadırlarda, el emeği ve göz nuru üretilen ürünler ile ev yemekleri satışa sunuldu.
![Özalp Müftülüğü'nden Kur'an Kursları için kermes 3](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/05/254/kermes2.jpg)
Özalp Kaymakamı Serdar Karal ve İlçe Müftüsü Nihat Koç'un açılışını yaptığı kermesten elde edilecek gelirler, ilçe merkezi ve mahallelerdeki Kur'an kurslarının ihtiyaçlarında kullanılacak.
![Özalp Müftülüğü'nden Kur'an Kursları için kermes 4](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/05/254/kermes4.jpg)
Özalp Kaymakamı Serdar Karal ve İlçe Müftüsü Nihat Koç'un açılışını yaptığı kermesten elde edilecek gelirler, ilçe merkezi ve mahallelerdeki Kur'an kurslarının ihtiyaçlarında kullanılacak.
![Özalp Müftülüğü'nden Kur'an Kursları için kermes 5](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/05/254/kermes5.jpg)
Kermesin, 3 gün devam edeceği belirtildi.