Okulda nikah kıydılar
Yayınlanma:
Okulda nikah kıydılar
![Okulda nikah kıydılar 1](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/05/230/okulda-nikah-kiydilar_1850_dhaphoto1.jpg)
VAN'ın Çatak İlçesi'ne 5 yıl önce sosyal bilgiler öğretmeni olarak atanan Tayfun Altındal, aynı okulda görevli matematik öğretmeni Hacer Bodur ile evlendi.
![Okulda nikah kıydılar 2](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/05/230/okulda-nikah-kiydilar_1850_dhaphoto2.jpg)
Öğretmen çiftin nikahı, görev yaptıkları okulda kıyıldı. Okul bahçesine kurulan masada imza atan öğretmenler, daha sonra dans edip, pasta kesti. Mutlu çifti arkadaşları da yalnız bırakmadı.
![Okulda nikah kıydılar 3](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/05/230/okulda-nikah-kiydilar_1850_dhaphoto3.jpg)
Van'ın Çatak İlçesi'ne 5 yıl önce atanan 31 yaşındaki Tayfun Altındal geçen yıl yine Çatak İlçesi Muhammet Sait Aydın Anadolu Lisesi'ne matematik öğretmeni olarak atanan 26 yaşındaki Hacer Bodur ile tanıştı. Aynı okulda 1 yıldan bu yana görev yapan öğretmenler yaklaşık 3 ay önce sözlendi.
![Okulda nikah kıydılar 4](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/05/230/okulda-nikah-kiydilar_1850_dhaphoto4.jpg)
Sözlenen çift, nikahlarını da görev yaptıkları okulda kıydı. Nikaha İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, Çatak Milli Eğitim Şube Müdürü Şükriye Ersari, İlçede görev yapan öğretmen arkadaşları ve öğrenciler katıldı.
![Okulda nikah kıydılar 5](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/05/230/okulda-nikah-kiydilar_1850_dhaphoto5.jpg)
Kıyılan nikah ardından mutlu çift, süslenen okul bahçesinde okul hoperlöründen verilen müzikle dans edip pasta keserken, arkadaşları ve öğrencileri dilek balonları uçurdu. Aynı okulda öğretmen olduklarını söyleyen Tayfun Altındal, şöyle dedi:
![Okulda nikah kıydılar 6](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/05/230/okulda-nikah-kiydilar_1850_dhaphoto6.jpg)
"Hacer öğretmen ile Çatak'ta tanıştık. Yaklaşık 1 yıldan bu yana aynı okulda öğretmen olarak görev yapıyoruz. Okulumuzda çok mutluyuz bu mutluluğumuzu büyütmek için böyle bir karar aldık ve nikahımızı okulda kıydık."
![Okulda nikah kıydılar 7](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/05/230/okulda-nikah-kiydilar_1850_dhaphoto7.jpg)
Nikah kararını birlikte aldıklarını söyleyen Hatice Bodur ise "Bu mutlu günümüzde bizi yanlız bırakmayan tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
![Okulda nikah kıydılar 8](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/05/230/okulda-nikah-kiydilar_1850_dhaphoto8.jpg)
![Okulda nikah kıydılar 9](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/05/230/okulda-nikah-kiydilar_1850_dhaphoto9.jpg)
![Okulda nikah kıydılar 10](https://cdn.habervan.com/gallery/2016/05/230/okulda-nikah-kiydilar_1850_dhaphoto10.jpg)