Yetkin Bayer Saç Ekimi Merkezi

Yetkin Bayer Saç Ekimi Merkezi (Görüntülenme Sayısı: 13)
Sektör Yaşam
İlan Tarihi 3 yıl önce
Firma No 917
Telefon 0 545 692 04 44
Faks
Web Sitesi https://www.yetkinbayer.com/
Adres Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cd. 57-59, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul A blog KAT 12 34250 Gaziosmanpasa/İstanbul
İl/İlçe beyoğlu / İstanbul
Firma Hakkında
Estetik cerrahi ve benzeri operasyonların tamamı, 18 yaşını tamamlamış ve operasyon bakımından risk grubu içerisinde yer almayan herkese uygulanabilir. Burada risk grubu olarak tanımlanan kişiler, kanser tedavisi görenler, kan sulandırıcı kullananlar, anemi ve benzeri kan hastalıkları olanlar operasyon yapılacak bölgede dermatolojik rahatsızlıkları bulunanlardır.

PRP Yönteminin Riski Var mıdır?

Normal koşullarda, PRP yöntemi hiçbiri ihtiva etmez. Zira lan zenginleştirilmiş trombosit plazması, kişinin kendi vücudundan alınan kanla yapılır. Dolayısıyla Burada herhangi bir komplikasyon beklenmemektedir.

PRP uygulamasından sonra gündelik hayata dönülebilir mi?

PRP Yöntemi sonrasında hemen gündelik hayata dönebilmek mümkündür. Bu bir kimyasal veya biyolojik ilaç karışımı değildik. Vücudun kendi bileşenlerinden elde edildiğinden, herhangi bir yan etkisi veya iyileşme süresi söz konusu değildir. Kişi uygulama sonrasında sosyal hayatına tekrar dönebilmektedir.

PRP Operasyonu Hangi Sıklıkta Yapılabilir?

PRP Yöntemi uygulama periyodu, 2 ila 4 hafta arasında değişir. Bu noktada çok yakın aralıklarla işlem yaptırmanın faydasız olduğunu belirtmek gerekir. Vücudun mevcut plazmayı tüketerek yenilenme aktivitesini tamamlaması gerekir. Aksi halde, yeniden gerçekleştirilecek uygulama anlamsız ve etkisiz olacaktır.

Yeni Nesil Doğal Terapilerle Gençliğinize Kavuşun

PRP yöntemi, günümüzde cilt ve sarkmaları cilt lekeleri gibi sorunların giderilmesinden, estetik cerrahi operasyon gerektiren birçok kırışıklık ve benzeri problemin azaltılmasına kadar, oldukça geniş bir uygulama alanına sahiptir. Saç ekimi suresini geciktirmek, yani saç dökülmelerini azaltmak ve saç ekimi operasyonundan sonra iyileşme sürecini kısaltmak için bu yöntem yaygın biçimde kullanılmaktadır. Klinik ortamda uzman hekimler tarafından gerçekleştirilmesi gereken yöntem, gerekli şartların sağlanması halinde son derece etkili hiçbir kimyasal barındırmayan bir uygulama türüdür. Uygulamayı tercih ederek, yaşlanmanın etkilerini azaltabilir, saç dökülmesini yavaşlatabilir ve saçlarınızın daha güçlü ve sağlıklı hale gelmesini sağlayabilirsiniz.