Yabancı Dilde Seslendirme Ajansı

Yabancı Dilde Seslendirme Ajansı (Görüntülenme Sayısı: 2)
Sektör Yaşam
İlan Tarihi 3 yıl önce
Firma No 1106
Telefon 0546 479 34 00
Faks
Web Sitesi https://yabancidildeseslendirme.com
Adres Eğitim Mahallesi Asil Sokak No:1A Kadıköy/İstanbul
İl/İlçe Kadıköy / İstanbul
Tanıtım Videosu
Firma Hakkında
Onlarca yabancı dilde profesyonel seslendirme hizmeti veriyoruz. İhtiyacınız olan dilde, ihtiyacınız olan süre içinde hızlı hizmetin yanı sıra, kaliteli seslendirme servisimizle de fark yaratıyoruz.
Kadromuz dâhilinde bulunan yüzlerce profesyonel seslendirmenin kurumsal çalışma şekli sayesinde, sizler için en kaliteli çalışmaları, en hızlı çözümler ile birlikte sunuyoruz. Tüm bunları yaparken yabancidildeseslendirme.com olarak, rakiplerimizden uygun fiyatlandırmamızla da ayrılıyoruz. Bütçenizi zorlamayacak; kaliteli bir seslendirmenin hakkını veren çalışmalarımızı deneyimli ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.
Ana dilinde seslendirme yapan profesyonel yabancı seslendirmenlerimiz ile en zengin yelpazede sunduğumuz dil seçenekleri sayesinde, sizi memnun etmek için her gün çalışmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda kendini aldığı eğitimlerle devamlı geliştiren ve kaliteli işi misyon edinen ekibimiz, sunduğu uygun ödeme seçenekleri ile de sizleri yabancidildeseslendirme.com’a bekliyor!
Kurumsal tanıtım filmi, santral seslendirme, kitap seslendirme, isterseniz bir reklam filmi; ihtiyacınız olan konuda bize dilediğiniz zaman ulaşın, hemen sizi arayalım!