SplHifi - Oto Ses Sistemleri

SplHifi - Oto Ses Sistemleri (Görüntülenme Sayısı: 13)
Sektör Yaşam
İlan Tarihi 3 yıl önce
Firma No 1272
Telefon +90 (212) 5460292
Faks +90 (541) 6199966
Web Sitesi https://www.splhifi.com
Adres ŞİRİNEVLER MAH KARAOĞLANOĞLU CAD NO:17 BAHCELİEVLER İSTANBUL
İl/İlçe BAHCELİEVLER / İstanbul
Firma Hakkında
Kaliteli Müzik İçin Kaliteli Ses Sistemleri

Gelişen teknoloji ile beraber otomobiller sadece seyahat etmek için değil, yaşam tarzı belirlemek için de kullanılmaktadır. Otomobil aksesuarlarından en önemlisi olan araç ses sistemleri, yolculuk esnasında keyifli vakit geçirmeniz için size yardımcı olacaktır. Farklı markalarda bulunan kaliteli ve çeşitli sistemler sayesinde, sorunsuz bir şekilde müziğin keyfini çıkartabilirsiniz.

En İyi Ses Sistemleri

Müşterilerin beklentisi doğrultusunda ve her bütçeye uygun olarak üretilen oto müzik sistemi, kişinin beklentisi doğrultusunda önerilmektedir. Tam anlamı ile ses kalitesi isteyen kişilerin mutlaka en iyi hoparlör ve anfileri tercih etmesi gerekir. Aracın model ve boyutlarına göre tercih edilecek sistemlerin her birinin farklı çıkış gücü bulunmaktadır. Bass yüksekliği tercih eden ve seven kişiler için kullanılan bass kabinleri ve woofer, araç için yüksek keyif vaat etmektedir.

Marka Tercihi Önemli!

Eski zamanlarda sadece standart araç ses sistemleri kullanılıyorken, günümüzde onlarda farklı marka ve modelde tercih yapılabilmektedir. Dolayısı ile kişilerin kafası karışabilmekte ve hangisini tercih edeceğine tam olarak karar verememektedir. Oto ses sistemi tercihi yaparken bütçeniz ve beklentiniz belirlenerek, kolaylıkla seçiminizi yapabilirsiniz. Sizler için önerdiğimiz ve piyasada sıklıkla tercih edilen marka ve özellikleri şu şekildedir.

Cadence Ses Sistemi

1980’li yıllardan bu yana üretimine devam edilen Cadence ses sistemleri, kişilerin beklentisini yüksek oranda karşılamayı başarmaktadır. Günümüze uygun olarak üretilen ve ses kalitesinden asla ödün vermeyen Cadence modelleri arasında tercihler yapabilirsiniz.

Edge Audio Ses Sistemi

Ülkemizde en sık tercih edilen sistemlerden birisi olan Edge Audio, İngiltere’de üretilmektedir. Her bütçeye uygun çeşitliliği sayesinde, tercihlerinizi yapabilir ve keyifli müziğin keyfini çıkartabilirsiniz. Yüksek performanslı bass sistemi ve ESQL özellikleri ile en iyi araç ses sistemi kabul edilebilir. Sitemizde bulunan onlarda farklı seçenek arasından aracınıza ve bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Hertz Ses Sistemi

Özellikle Avrupa ülkelerinde sıklıkla tercih edilen Hertz ses sistemleri, 2003 yılından bu yana geniş müşteri kapasitesine ulaşmayı başaran isimler arasında yer almaktadır. Sitemizde bulunan birbirinden farklı hoparlörler, mid takımları, anfi seçenekleri ile her bütçeye uygun sunulmaktadır.

Musway Ses Sistemi

Farklı kanallı amfilerin yanı sıra çeşitli hoparlör seçenekleri ile beklentileri karşılayan Musway, oldukça şık tasarımlara sahiptir. 2015 yılında üretimine başlanılan ve 2018 yılında uluslararası satışa sunulan bu markanın, farklı seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Powerbass Audio Ses Sistemi

2001 yılında Amerika menşeili olarak üretilen Powerbass Audio sistemleri, uygun fiyat ve kalitesi ile tercih edilenler arasında yer almaktadır. Sahip olunan uygun fiyat güvencesini aynı kalite ile farklı markalarda bulunmayacağını ilke haline getiren marka, bu iddiasını da büyük oranda karşılamaktadır.

Qline Ses Sistemi

Farklı amfi sistemlerini sitemizde rahatlıkla bulabileceğiniz Qline, kalitesinden ödün vermeyen isimler arasında yer almaktadır. Mono ve 4 kanal seçenekleri ile bulabileceğiniz ses sistemleri arasında tercihinizi yapabilir ve keyifli bir deneyime başlayabilirsiniz.

Soundface Ses Sistemi

Yüksek kaliteli bass sistemi ile üretilen Soundface markası, ülkemizde en sık tercih edilen markalar arasında yer alıyor. 4 kanal, 5 kanal ve mono seçenekleri ile sunulan amfiler arasında tercihlerinizi yapabilirsiniz. Kolay monte ediliyor olması, ses ayrımında oldukça başarılı olmasının yanı sıra, her bütçeye hitap eden markalar arasında yer almaktadır.

Vibe Ses Sistemi

Hoparlör, amfi, mid takımı ve subwoofer seçenekleri ile sitemizde sunulan Vibe markası, Avrupa’nın ünlü isimleri arasında yer alıyor. Özellikle bass kontrolünü elinde tutmak isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği bu markaya sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Sundownaudio Ses Sistemi

Uygun fiyat ve gelişen teknolojisi ile üretimine devam eden Sundownaudio markası, kullanıcıların uzun yıllar ihtiyacını karşılamaktadır. Dayanıklılığı ve kalitesinden ödün vermeyen markanın farklı seçeneklerde amfi, subwoofer ve hoparlörlerine sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.