Kozcuoğlu Ofis Taşıma

Kozcuoğlu Ofis Taşıma (Görüntülenme Sayısı: 2)
Sektör İnternet Gazeteleri
İlan Tarihi 3 yıl önce
Firma No 1351
Telefon 0216 494 5337
Faks
Web Sitesi http://www.kozcuogluofistasima.com/
Adres Cevizli Mahallesi Zeytinlik Caddesi İtil Sokak No:9 Pendik
İl/İlçe Pendik / İstanbul
Tanıtım Videosu
Kozcuoglu Evden Eve Nakliyat Firması Kozcuoğlu Nakliyat Kurumsal : Hakkımızda: 1990 dan bu yana İstanbul’da Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık ve Nakliye alanında faaliyet gösteren Kozcuoğlu Nakliyat Firmamız 2010 yılında Fırat ULUÇ tarafından kurulmuştur. İstanbul’un başta Kadıköy ve Kartal ilçeleri olmak üzere tüm semtlerinde çalışmaktayız. Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat, Profesyonel uzman ekip kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul Nakliyat Firmaları alanında fark yarat
Firma Hakkında
Kozcuoglu Evden Eve Nakliyat Firması

Kozcuoğlu Nakliyat Kurumsal :

Hakkımızda:
1990 dan bu yana İstanbul’da Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık ve Nakliye alanında faaliyet gösteren Kozcuoğlu Nakliyat Firmamız 2010 yılında Fırat ULUÇ tarafından kurulmuştur.

İstanbul’un başta Kadıköy ve Kartal ilçeleri olmak üzere tüm semtlerinde çalışmaktayız.


Kozcuoğlu Evden Eve Nakliyat, Profesyonel uzman ekip kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul Nakliyat Firmaları alanında fark yaratmaktadır. Sürekli, güçlü altyapısıyla taşımacılık sektöründe müşterilerine üst düzeyde sorumluluk anlayışı ile yıllardır hizmet vermekte olan Kadıköy evden eve nakliyat Müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler üretmektedir.

http://www.kozcuogluofistasima.com/