Kg Grup Yangın Merdiveni

Kg Grup Yangın Merdiveni (Görüntülenme Sayısı: 7)
Sektör Yaşam
İlan Tarihi 3 yıl önce
Firma No 1397
Telefon 0532 711 74 23
Faks 0216 642 69 31
Web Sitesi http://www.yanginmerdiveni.com.tr
Adres Hamidiye Mah. Güler. 4B Çekmeköy/İSTANBUL
İl/İlçe Çekmeköy / İstanbul
Firma Hakkında
Yangın Merdiveni
Yangın esnasında bina içerisindeki kişilerin en kısa sürede dışarıya çıkmalarını sağlayan sisteme yangın merdiveni denir. Kaçış merdivenleri de denilen yangın merdivenlerinin her binada bulunması kanunen zorunlu hale gelmiştir.

Yangın, sel ya da deprem gibi tehlikeli durumlardan kolay bir şekilde kurtulmayı sağlayan yangın merdiveni imalatının güvenilir firmalar tarafından yapılması son derece önemlidir. İmalat aşamasında yangın merdiveninin monte edileceği binanın yüksekliğine, yapı özelliklerine ve bazı ayrıntılara dikkat edilmektedir. Bu sayede binaya tam uyumlu yangın merdivenleri ortaya çıkarılmaktadır.

Talimatlara uygun olmayacak şekilde tasarlanan yangın merdiveni projeleri, resmi makamlar tarafından kabul edilmemektedir. Bu nedenle firma olarak yangın merdiveni imalatı aşamasında her ayrıntıya dikkat ediyoruz. İsteklerinizi karşılayacak en iyi üretimleri gerçekleştirerek, yangın karşı güvenilir önlemleri almanızı sağlıyoruz.

Kalabalık binalarda kaçışın çok daha kolay olabilmesi için Z tipi yangın merdiveni talep edilmektedir. Kullanılacak olan binanın genel özelliklerine dikkat edilerek en uygun yangın merdiveni üretilmektedir. Bu konuda mühendislerimizin önerilerine ve hizmetlerimizin kalitesine güvenebilirsiniz. İmalatta kullanılan malzemeler ve yöntemlere göre fiyatlar değişse de, firmamız daima en uygun fiyatları sunmaktadır.

yangın merdiveni fiyatları, yangın merdiveni, yangın merdiveni imalatı.