Gizce Tesettür Giyim

Gizce Tesettür Giyim (Görüntülenme Sayısı: 8)
Sektör Tekstil
İlan Tarihi 3 yıl önce
Firma No 905
Telefon 08508404086
Faks
Web Sitesi https://www.gizce.com
Adres Sümer Mah. Merv Cad. No:83-85A Gizce Tekstil Zeytinburnu İstanbul
İl/İlçe Zeytinburnu / İstanbul
Tanıtım Videosu
Firma Hakkında
Tesettür giyim sektöründe gizce.com internet sitesi, @gizcecom instagram adresi ve 05345662351 nolu whatsapp sipariş hattı ile sürekli yenilenen tasarım ürünleri neredeyse toptan fiyatlarla müşterileri buluşturan tesettür giyim şirketidir. İstanbul’da bulunan mağazası haftanın 7 günü açıktır. 08508404086 nolu müşteri hizmetleri haftanın 6 günü müşterilere destek vermektedir. Tesettür giyim firmaları arasında şikayet yok denilebilecek nadir firmalardandır. Kapıda ödeme, havale-eft ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri mevcuttur. Tesettür giyim ürünlerinin %99’u saat 17:00’ye kadar olan siparişlerde aynı gün, diğerlerinde ise ertesi gün kargolanmaktadır. Kendilerinden şu şekilde bahsetmektedirler;
2016'nın kasım ayında başlayan hikayemiz, dürüst ve hesaplı alışveriş misyonuyla tercih edilen bir işyeri haline geldi. Modayı yakından takip edip en yeni ürünleri, trendleri en ucuz fiyatlarla müşterilerimize buluşturuyoruz. Kullanışlı E-ticaret yazılımımız ile ürünlerimizi tüm dünyaya ulaştırıyoruz. Gizce.com olarak kendimize özgün ürün ve sunuş çizgimizden taviz vermeyip her daim güncel kalmaya çalışıyoruz.
Gizce olarak önceliğimiz üyelerimizin mutluluğudur. Üyelerimize güvenli alışveriş hizmeti sunmaya oldukça dikkat ediyoruz. Daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.