BGR FİLO

BGR FİLO (Görüntülenme Sayısı: 7)
Sektör Yaşam
İlan Tarihi 3 yıl önce
Firma No 1386
Telefon 08503029292
Faks 03122307494
Web Sitesi https://www.bgrfilo.com/
Adres Söğütözü Mahallesi, 2180. Cadde Via Twins Plaza B Blok Kat: 16 No:115 Çankaya/Ankara
İl/İlçe çankaya / Ankara
Firma Hakkında
BGR Filo Güvenle Araç Kiralama
Araç kiralama firmaları sayıları oldukça fazla. Bu denli fazla seçenek arasından doğru firmayı seçmek ve kaliteli hizmet alımını gerçekleştirmek siz müşteriler için oldukça önemli. Firma olarak önceliğimiz her zaman farkımızı ortaya koymak. Standartların dışında hizmet sunumu yaparak hizmetin kaliteli alınmasını sağlamak.
Kimiz Biz?
Öncelikle biz kimiz ve sektördeki yerimiz ne?
2008 yılında hizmet vermeye başlayan bir firmayız. İlk hizmet alanımız bilişim ve teknoloji. 2015 yılında otomotiv sektörüne giriş yaptık. Bilişim e teknolojiyi bu alanla birleştirerek araç kiram hizmetine farklı bir bakış açısı kazandırdık. Müşterilerimiz tarafından beğenilen bir özellik olduğunu vurgulamak gerekir. 2020 yılında devlet ihalelerine girerek hizmet ağımızı oldukça yukarı çıkarmayı başardık. Müşteri potansiyelimizi %30 arttırarak bu alanda ne denli iyi olduğumuzu bu şekilde kanıtlamış olduk her zaman önceliğimiz müşterilerin taleplerini en hızlı şekilde karşılamak.
Bize Nasıl Ulaşırsınız?
Araç kiralama hizmeti almak istedğinizde bize ulaşmanız yeterli. Bunun için yapmanız gereken iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçmek. Telefon nemalarımızdan bizi arayabilir, mail adreslerimizden iletişime geçebilir, sosyal medya hesaplarımızı kullanabilir ya da direk olarak ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.
Türkiye’nin her ilindeki talepleri karşılamaktasınız. Kısıtlı seçeneklerle araç temin etmektense istediğiniz tüm talepleri karşılayacak bir hizmet ağına sahibiz. Standart bir firma olmanın ötesinde her ihtiyacı karşılayan sorunsuz ve kusursuz hizmet sunan bir firma olmayı tercih ediyoruz.
Hangi Hizmetleri Alırsınız?
Araç kiralama hizmeti alımlarında özellikle kurumsal firmaların tüm taleplerini karşılayabilecek alt yapıya sahibiz. Filo kiralama talebinde bulunun karşılayalım. Otobüs isteyin yerine getirelim. Şoförlü araç talep edin hemen yapalım.
Siz ne istiyorsanız bizim amacımız bunu sağlamak. Bunun için uygun alt yapıyı her zaman sağlamaktayız. Tüm hizmetlerimizi teknolojik olarak sunmakta dijital hizmet vermenin kolaylıklarını sizlerin de faydalanmasını sağlamaktayız. Araç kiralama firmaları değerlendirmelerinizde farkımızı anlamak istediğinizde hizmetimizi satın almanız yeterli. Uzun vadeli müşterilerimiz arasında sizi de görmekten mutluluk duyacağız.
Hangi Araçlar Kiralanmakta?
Araç kiralama hizmeti almak istediğinizde sınırlandırmalar yapmanıza gerek yok. Bizler firma olarak sınırların dışına çıkmayı başarmaktayız. 2008 yılından bu yana hizmet sektöründe olmanın verdiği deneyimle müşteri memnuniyetinin ne denli nemli olduğu bilincindeyiz. Sizlerin memnuniyetini sağlamak için “yapamıyoruz, yok” gibi kelimeler hizmet sunumumuzla kullandığımız kelimeler değil. Tüm taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Her model, her renk ve her çeşit araç kiralama hizmeti vermekteyiz.
Kiralama Süreleri Nedir?
Araç kiralama süreleri sizin ihtiyaçlarınıza göre değişmektedir. Firma olarak günlük kiralama hizmetlerinden başlıyoruz. Dilerseniz araçları aylık dilerseniz yıllık ya da daha uzun vadeli olarak kiralayabilirsiniz.
İhtiyacınız olan süre boyunca kiralama hizmeti alabilmektesiniz. Yapılan sözleşme süresince aracın sizde olduğu süre içinde de bakım, onarım ve servis hizmetli için bilgilendirme yapılmakta. Tarafımızca karşılanan her hizmeti alırken hızlı bir hizmet politikası uygulanmaktadır aracınızın tüm bakımları yapılana kadar size yeni bir araç temini de yapılmaktadır işlemin uzun sürme durumu karşısında.
Kiralama Fiyata Seçenekleri
Müşterilerimiz için en önemli konulardan biri de fiyatlandırma. Firma olarak bizler her zaman için kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem verdik. Önceliğimiz sizin taleplerinizi karşılamak oldu. Bu nedenle sektörde uzun zamandır sorunsuz hizmet sunabiliyoruz. Müşterilerimiz bizlerle uzun vadeli çalışmayı tercih ediyor. 2020 yılı yılında girmeye başardığımız devlet ihalelerinde başarılı oluyoruz. Önceliğim sizler ve ihtiyaçlarınızı karşılamak olduğu için uygun fiyat seçeneklerimizle sizleri bekliyoruz. Dönemsel kampanyalarımızdan da faydalanarak araç kiralama hizmetini kolaylıkla satın alabilirisiniz.