EŞ BAŞKANLARDAN ESNAF ZİYARETİ - VAN HABERLERİ

EŞ BAŞKANLARDAN ESNAF ZİYARETİ - VAN HABERLERİ
Van’ın Erciş Belediyesi eş başkanları Diba Keskin ve Abdurrahman Çağan, belediye meclis üyeleri ve DBP Erciş İlçe Eş Başkanı Abdurrahman Turan ile birlikte esnafı ziyaret etti.
Zilan Caddesi'nde yapılan ziyaret, eş başkanlar esnaflar tarafından ilgiyle karşılandı. Burada vatandaşlarla bir araya gelen eş başkanlar, belediyenin çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu. Yaptıkları çalışmaları ilçe halkı ile her zaman paylaştıklarını aktaran Erciş Belediye Eş Başkanı Diba Keskin, geçen bir yıllık görev süreleri boyunca önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini, hizmet üretirken de şeffaf ve halkı dahil ederek hareket ettiklerini belirterek, ''Yönetimi devraldığımızda birçok sorunun olmasına rağmen çok çalışarak sorunların çözümünde önemli mesafeler kaydettik. Bunların dışında geçmiş dönemden kalan borçların bir kısmını da ödedik.

Hazırladığımız 10 adet ayrı projeyi nisan ayında halka sunup çalışmalarına başlayacağız. Aldığımız ve kiralayacağımız iş makineleriyle birlikte mahalle statüsü kazanan köy yollarında da güçlü bir çalışma yapacağız” dedi. Ziyaret, esnafın sorun ve taleplerini dile getirmesinin ardından sona erdi.