2014 YILI FAALİYET RAPORUNU AÇIKLADI - VAN HABERLERİ

2014 YILI FAALİYET RAPORUNU AÇIKLADI - VAN HABERLERİ
Van’ın Edremit Belediyesi, 2014 yılı çalışma sezonu boyunca yürütülen faaliyetlerini halkla paylaştı.
Edremit Belediyesi, 2014 yılı çalışma sezonu boyunca yürütülen faaliyetlerini düzenlediği geniş kapsamlı toplantıyla halkla paylaştı. Edremit Belediyesi toplantı ve konferans salonunda düzenlenen faaliyet raporu hakla paylaşma programına, yüzlerce vatandaşın yanı sıra DBP ve HDP Edremit ilçe eş başkanları ve yöneticileri, Edremit Belediyesi eş başkanları Sevil Rojbin Çetin ve Abdulkerim Sayan, belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları da katıldı.

Burada bir konuşma yapan Edremit Belediye Eş Başkanı Abdulkerim Sayan; demokratik, katılımcı, kadın özgürlükçü ve ekolojik belediyecilik paradigmasıyla hizmet yapmayı esas aldıklarını söyledi. Edremit Belediyesi olarak şimdiye kadar yaptıkları tüm çalışmalara halkı katarak, sivil toplum örgütleriyle ortaklaşarak modern ve yaşanabilir bir Edremit oluşturmanın hassasiyetiyle faaliyet yürüttüklerini dile getiren Sayan, eş başkanlık sistemiyle beraber Edremit'i modern ve yaşanabilir bir şekilde inşa etmeyi sürdürdüklerini kaydetti.

2014 yılı çalışma sezonunu geride bırakırken yapılan tüm çalışmaları halkla paylaşmayı amaçlayarak böylesi bir programda halkla bir araya geldiklerini ifade eden Sayan, Edremit Belediyesi olarak 2015 yılı çalışma sezonunda da yine halkı da yönetime katarak Edremit'i daha yaşanabilir ve modern bir şekilde inşa etmeyi sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

Sayan'ın konuşmasının ardından belediyenin 2014 yılı çalışma sezonu faaliyet raporunu konu alan sinevizyon gösterimi yapıldı. Çalışmaların tüm ayrıntılarıyla yansıtıldığı sinevizyon gösteriminin ardından program sona erdi.