ÇATAK KAYMAKAMI ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİ DİNLEDİ - VAN HABERLERİ

ÇATAK KAYMAKAMI ÜNİVERSİTELİ GENÇLERİ DİNLEDİ - VAN HABERLERİ
VAN HABER - Van’ın Çatak ilçesi Kaymakamı Uhut Emre Koyuncu beraberindekiler ile birlikte ilçenin güzide yeri Kanispi Şelalesi’nde çeşitli incelemelerde bulundu.
Kaymakam Koyuncu beraberindeki Cumhuriyet Baş Savcısı İsmet Tan, İlçe Jandarma Komutanı Salih Danacı, İlçe Emniyet Amiri Niyazi İnanlı, İlçe Müftüsü İlhan Günay, İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Salih Taş ve Halk Eğitim Müdürü Erkan Manto ile her yıl havaların ısınıp karların erimesiyle yaklaşık 400 metre yükseklikten gerideki dağların bağrından kopup gelen ve kayalıkları döverek aşağıya akan; akarken de oluşturduğu süt beyazı renginden dolayı beyaz şelale anlamına dair Kanispi şelalesininde incelemelerde bulundu. Beyaz çağlayanı ve bölgenin en güzel mesire yerlerinden biri olan Kanispi Şelalesi mesire yerini inceleyen kaymakam Koyucu, burayı görmeye gelen ziyaretçiler ile de kısa süre sohbet etti.

Kaymakam Koyuncu, özellikle bu ziyaretçiler arasından Yüzüncü Yıl Üniversitesinde okuduklarını belirten öğrenci grubunu birlikte çay içmeye davet ederek; çay sohbetinde gençlerin istek ve görüşlerini dinledi.