POLİSTEN BAŞKALELİ SPORCULARA MALZEME DESTEĞİ - VAN HABERLERİ

POLİSTEN BAŞKALELİ SPORCULARA MALZEME DESTEĞİ - VAN HABERLERİ
Van’ın Başkale İlçe Emniyet Müdürlüğü, Başkalespor U17 Futbol Takımı’na spor malzemesi hediye etti.
Türkiye şampiyonasında bu yıl Van’ı temsil edecek olan Başkale U17 Futbol Takımı’na malzeme dağıtımı için Başkale Emniyet Müdürlüğü binasında bir program düzenlendi. Başkalespor U17 Futbol Takımı’nın 26 futbolcusu için hazırlanan malzeme paketleri İlçe Emniyet Müdürü Sedat Haşimoğlu ve diğer emniyet personeli tarafından verildi. Burada bir konuşma yapan İlçe Emniyet Müdürü Sedat Haşimoğlu, gençleri bu tür sosyal etkinliklerde görmenin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, “Çocuklarımız eminim ki ileride çok daha başarılı olacaklar ve ilçemizi çok daha iyi temsil edecekler. Başkale İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak maddi manevi desteğimizi sunacağız. Çünkü bu çocuklar bizim geleceğimiz” diye konuştu.
Hediyeleri alan U17 Futbol Takımı futbolcuları da, kendilerine destek çıkan Başkale İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne teşekkür ettiler.

Takım antrenörü Oktay Belli ise, Emniyet Müdürü Haşimoğlu’nun bu konuda çok duyarlı olduğunu belirterek, “Kendilerine ve emniyet teşkilatına yardım ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi. Müdür Haşimoğlu ve futbolcular hatıra fotoğrafı çektirdi.