CHP'nin 105 ilçe ve belde belediye başkan adayı belli oldu.

CHP'nin 105 ilçe ve belde belediye başkan adayı belli oldu.

CHP'nin 105 ilçe ve belde belediye başkan adayı belli oldu.

CHP'nin 105 ilçe ve belde belediye başkan adayı belli oldu.

Adnan Çelik
Adnan Çelik
24 Ekim 2018 Çarşamba 18:33
CHP'nin 105 ilçe ve belde belediye başkan adayı belli oldu.

CHP Parti Meclisi (PM), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında yerel seçim gündemiyle toplandı. Toplantının ardından CHP'nin 105 ilçe ve belde belediye başkan adayının isimleri açıklandı. 

CHP'NİN VAN'DAKİ İLÇE ADAYLARI ŞÖYLE

1-Van Tuşba İzzet Kartal 

2-Van Gevaş Musa Baran 

3-Van Gürpınar Selim Karakuş 

4-Van Başkale Namet Parlak 

5-Van Muradiye Haşem Polat 

6-Van Saray Şefik Yamandağ 

7-Van Çatak Abdulcelil Temel 

CHP'nin adayları il, ilçe, beldelerde sırasıyla şöyle: 

1 Adıyaman Gölbaşı Harmanlı Ahmet Değirmenci Mevcut Başkan 

2 Adıyaman Gölbaşı Belören Memiş Yıldız 

3 Adıyaman Besni Köseceli Aydın Ünal 

4 Afyonkarahisar Başmakçı Halil Özcan 

5 Afyonkarahisar Çay Ali Selvi 

6 Afyonkarahisar Dazkırı İsmail Taylan (Mevcut Başkan) 

7 Afyonkarahisar Evciler Saim Özer (Mevcut Başkan) 

8 Afyonkarahisar Merkez Işıklar Alper Kirez 

9 Afyonkarahisar Sultandağı Osman Acar (Mevcut Başkan) 

10 Ankara Güdül Sevilay Akyüz 

11 Ardahan Damal Ergin Önal (Mevcut Başkan) 

12 Ardahan Hanak Ayhan Büyükkaya (Mevcut Başkan) 

13 Ardahan Çıldır Mehmet Mülazim Karaçay 

14 Ardahan Posof Onur Bayraktar 

15 Artvin Arhavi Vasfi Kurdoğlu 

16 Aydın Bozdoğan Salim Tümer Apaydın (Mevcut Başkan) 

17 Aydın Karacasu Mustafa Büyükyapıcı (Mevcut Başkan) 

18 Aydın Sultanhisar Osman Yıldırımkaya (Mevcut Başkan) 

19 Aydın Karpuzlu Tuğrul Ozan 

20 Aydın Çine Enver Salih Dinçer (Mevcut Başkan) 

21 Bilecik Gölpazarı Vedat Kazıcı (Mevcut Başkan) 

22 Bursa Keles Ahmet Zekai Yıldız 

23 Bursa Kestel Yıldıray Atlı 

24 Bursa Gürsu Funda Türkcoş Pekiner 

25 Bursa Gemlik Mehmet Uğur Sertaslan 

26 Bursa Karacabey Murat Tanrıverdi 

27 Bursa Mustafa Kemalpaşa Orhan Alper 

28 Çanakkale Bayramiç Mert Uygun 

29 Çanakkale Biga İsmail Işık (Mevcut Başkan) 

30 Çanakkale Biga Karabiga Muzaffer Karataş (Mevcut Başkan) 

31 Çanakkale Gelibolu Münir Mustafa Özacar (Mevcut Başkan) 

32 Çanakkale Ezine Geyikli Ercan Yılmaz (Mevcut Başkan) 

33 Çanakkale Gelibolu Kavakköy Necati Kopça (Mevcut Başkan) 

34 Çorum Kargı Kemal Dümenci 

35 Çorum Oğuzlar Orhan Ateş (Mevcut Başkan) 

36 Çorum Ortaköy Aşdavul Dursun Uzunca (Mevcut Başkan) 

37 Denizli Acıpayam Alim Arslan 

38 Düzce Yığılca Zeynel Çamlı 

39 Giresun Piraziz Hüseyin Görgülüoğlu (Mevcut Başkan) 

40 Isparta Aksu Ali Kaya (Mevcut Başkan) 

41 Isparta Yenişarbademli Mustafa Erdem (Mevcut Başkan) 

42 Isparta Gönen Osman Kesmen 

43 Isparta Senirkent Ercan Yalçın 

44 Kahramanmaraş Göksun Yusuf Telli 

45 Kastamonu Araç Satılmış Sarıkaya 

46 Kastamonu Hanönü Yılmaz Karakoç 

47 Kastamonu Küre Emrullah Sezer 

48 Kastamonu Daday Hasan Fehmi Taş (Mevcut Başkan) 

49 Kastamonu Abana Erfain Tekin 

50 Kayseri Sarız Ömer Faruk Eroğlu (Mevcut Başkan) 

51 Kayseri Pınarbaşı Deniz Yağan 

52 Kilis Polateli Mustafa Polat 

53 Kocaeli Gölcük İsmet İşeri 

54 Kocaeli Derince Sertif Gökçe 

55 Kocaeli Dilovası Kemal Memiş 

56 Konya Tuzlukçu Nurettin Akbuğa (Mevcut Başkan) 

57 Konya Seydişehir Mehmet Katlav 

58 Kütahya Merkez Seyitömer Şaban Tuncan 

59 Kütahya Simav Demirci Turan Sümer (Mevcut Başkan) 

60 Kütahya Şaphane Lütfi Mutlu 

61 Manisa Sarıgöl Emrah Eroğlu 

62 Manisa Alaşehir Ahmet Öküzcüoğlu 

63 Mersin Gülnar Mehmet Kale 

64 Muş Bulanık Sarıpınar Deniz Ateş (Mevcut Başkan) 

65 Muş Merkez Kırköy Mehmet Eşref Mendeş (Mevcut Başkan) 

66 Muş Varto Nazım Aykal 

67 Muş Bulanık Yavuz Kızılkale 

68 Nevşehir Ürgüp Bekir Ödemiş 

69 Niğde Çiftlik Bozköy Yalçın Tekeli (Mevcut Başkan) 

70 Niğde Merkez Aktaş Yaşar Çamur (Mevcut Başkan) 

71 Niğde Merkez Yeşilgölcük Ramazan Tuncay (Mevcut Başkan) 

72 Niğde Merkez Yıldıztepe Metin Akgümüş (Mevcut Başkan) 

73 Niğde Bor Bahçeli Belma Mercikoğlu 

74 Niğde Çiftlik Ramazan Taş 

75 Niğde Çiftlik Azatlı Mehmet Akpınar 

76 Niğde Merkez Dündarlı Murat Yılgın 

77 Niğde Merkez Hacıabdullah Karanfil Dokmuş 

78 Niğde Bor Şenol Bengü 

79 Osmaniye Toprakkale Ali Bekir Çavuşoğlu 

80 Osmaniye Düziçi Alper Öner 

81 Osmaniye Düziçi Yarbaşı Mustafa Kaynar 

82 Rize Fındıklı Ercüment Cervatoğlu 

83 Rize Ardeşen Tahsin Bekir Yazıcı 

84 Sakarya Sapanca Cengiz Çiçek 

85 Sinop Durağan Mustafa Eker 

86 Sinop Dikmen Saim İstanbullu (Mevcut Başkan) 

87 Sivas Altınyayla Deliilyas Hayati Akbulut (Mevcut Başkan) 

88 Sivas Gemerek Sızır Nevzat Göksu (Mevcut Başkan) 

89 Sivas Zara Kudsi Cantürk 

90 Tokat Niksar Yolkonak Nurettin Dinç 

91 Uşak Ulubey Ali Rıza Ada (Mevcut Başkan) 

92 Van Tuşba İzzet Kartal 

93 Van Gevaş Musa Baran 

94 Van Gürpınar Selim Karakuş 

95 Van Başkale Namet Parlak 

96 Van Muradiye Haşem Polat 

97 Van Saray Şefik Yamandağ 

98 Van Çatak Abdulcelil Temel 

99 Yozgat Çayıralan Ömer Codar 

100 Zonguldak Alaplı Nuri Tekin (Mevcut Başkan) 

101 Zonguldak Çaycuma Karapınar Ahmet Aydın (Mevcut Başkan) 

102 Zonguldak Ereğli Kandilli Mustafa Aydın (Mevcut Başkan) 

103 Zonguldak Çaycuma Perşembe İsmail İnam (Mevcut Başkan) 

104 Zonguldak Gökçebey Cem Oktay 

105 Zonguldak Gökçebey Bakacakkadı Oktay Albuz 

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.